Home

Lajmi fundit news24

News24 Albania - YouTub

Shtohet numri i pacientëve në spitale/ 7 viktima nga Covid-19 në 24 orët e fundit 16:19 I planifikuar për tu luajtur në 12 shtete, Covid-19 ndryshon axhendën e Euro 202 Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Lajmi i fundit lexohet vetem tek Gazeta Express Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia News 24 albania lajmet e fundit

LAJMI I FUNDIT NE NEWS24 - YouTub

Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Sho Kështu thotë lajmi i fundit news24 live. Disfata në start shkund Partizanin dhe Lerdën, kërkohet kthesa: Suksesi në Superkupë në dukje ishte një rikthim i Partizanit si triumfator në futbollin shqiptar pas një aventure të dështuar në Europë LAJMI I FUNDIT NE NEWS24 2 News24 Albania; 4,992 videos; 1,252,581 views; Last updated on Dec 16, 2019; Ekskluzive News24/Flet prof.grek i gjeologjisë: Përcaktuam zonat sizmike në Shqipëri Kamera e News24 u bë dëshmitare e vuajtjeve dhe shpresës për të jetuar të pacienteve ne Covid 19, të shtruar te Infektivi. // Mes tyre Duke publikuar një grafik për ndihmën ndaj ekonomisë në rajon, ku Shqipëria rendit e fundit, kreu i Partisë Demokratike,.

Ditët e fundit në ikje mendojnë veç si të shtrëngojnë biznesin, Tabaku reagon lidhur me vendimet e qeverisë Nov 14, 2020 Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku ka reaguar sot lidhur me shqetësimet e biznesit në Shqipëri si pasojë e atyre që ajo i konsideron.. Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i SYRI.ne Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundit shqip nga Kosova. Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi. TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com +383 48 222 355 - 038 224 093. Ky portal.

Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo që të jeni Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundit shqip nga Shqipëria. Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi. TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com +383 48 222 355 - 038 224 093. Ky portal. Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali.

'Shqipëria, e fundit në çdo fushë'/ Basha: Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë Subscribe në kanalin News24 Albania për më shumë lajme: shorturl.at/dyO67 Ndiq News24 ne facebook : https://bit.ly/2K4vrI4 Ndiq News24 ne instagram : https.. Maqedoni - lajmet e fundit ne albeu.com. Mobile Video Live TV Kuizi 15/11/2020 Moti: Tiranë 9° C. Home; Lajme. Shqipëri; Kosov. Lajmi i fundit News24 - Shiko video lajmet e fundit ne News 24. By. admin - 30/04/2012. 2122. 1. LAjmet e fundit nga Balkanweb ose News 24 Live Shiko lajmet e fundit News 24 live online, ne video . Shikoni lajmin e fundit news 24 ne internet live. News 24 video laj

Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia Lajmi i fundit. Pandemia/ Rritje e frikshme, regjistrohen 71 vdekje dhe 1698 raste të reja me COVID-19 në shtetin fqinj gjatë 24 orëve 1 19:09, 15.Nov 2020 Autoritetet shëndetësore në Greqi kanë raportuar se 71 pacientë kanë ndërruar jetën gjatë 24 orëve të fundit Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. RTK operates five TV channels and two radio stations broadcasting a diverse programmi..

Lajmet e fundit Archives - Balkanweb

Merr lajmet e fundit në kohë reale në telefonin apo kompjuterin tënd. Ç'aktivizo AKTIVIZO. LAJMI I FUNDIT. Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare Serbi - Sulm personal ndaj Kryeministrit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç. Fillimisht mediat kroate dhe më pas ato serbe shkruajnë se Vuçiç është djalë i një shq.. Lajmet e fundit. Hillary Clinton ambasadore në OKB? 15 Nëntor, 2020. Kosova mundet në minutën e fundit nga një penallti e dyshimtë në Lubjan.

Lajme.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin dhe interesin qytetar në plan të parë Lajme nga Emisionet Më shumë Tragjedia që ndoqi pas familjen Plaku, 4 fëmijët e mitur në kërkim të një shtëpie të re Emina Çunmulaj mban premtimin, nis ndërtimi i shtëpisë për familjen Poçi në Librazh

Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji Lajmi i fundit: Donald Trump dërgohet në spital ushtarak . Lajme Gazeta Express 02/10/2020 23:36. Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Turmp, është dërguar në spital, më pak se 24 orë pasi ka rezultuar pozitiv për koronavirus Lajmi i fundit - politikë, ekonomi e sociale nga Kosova, rajoni e bot Lajmi i fundit Vrasja në Fier: Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë

News24 Live Stream - Balkanweb

 1. Lajmi i fundit. OFL: FORMULARË TË DEKLARIMIT TË PASURISË PËR 3 TË FORTËT NË BERAT. 3 muaj më par.
 2. uta më parë 30/10/2020. Shpërthim tritoli në banesën e gazetarit të News24, Elidon Ndreka. Burime nga grupi hetimor bëjnë të ditur se një automjet është filmuar nga një kamera sigurie,.
 3. Qendërmbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci do jetë jashtë fushës për rreth 20 ditë meqenëse pësoi lëndim gjatë kohë kur përfaqësonte Kombëtaren

Më të lexuarat Të fundit. Nis ndeshja Slloveni-Kosovë, Dardanët në kërkim të fitorës së par Lajme E vranë në sy të gruas: Arrestohet 52-vjeçari, autor i vrasjes së Ahmet Toskës 11 orë më par. Nisi sot me ne fund. Qeveria Rama ka njoftuar: Te gjithe shqiptaret duhet teShendetesia shqiptare duket se po merr masa te reja per te nisur nje program vaksinimi per popullsine, dozat e se ciles do te mbrojne jo vetem shendetin tek femijet por edhe te grupmoshave me te rrezikuara.Gjithashtu Qeveria Rama ka theksuar se ka marre shume mbeshtetje qe madje po pullsia te kryeje falas vaksinen Qendra Klinike Universitare e Kosovës ka treguar se pacientja e shtrirë në Klinikën Infektive, me dyshimet se mund të ishte e prekur nga koronavirusi, nuk është prekur nga sëmundja që origjinën e ka nga Kina. Sipas mjekëve, asaj i janë bërë analizat menjëherë, dhe rezultati ka dalë negativ. Lajmin e ka bërë të ditur mjeku [ News 24 albania lajmet e fundit Play all Share. Loading... Save. Sign in to YouTube. Sign in. Ja si votohet elektronikisht, pajisja e fjalës së fundit - Top Channel Albania - News - Lajme by.

News24 Live - Balkanweb

24 ore lajme Lajmet më të reja në gjuhën shqip

Faqe Kryesore - Balkanweb

News 24 albania lajmet e fundit News 24 albania lajmet e fundit - YouTub . News24. 436K likes. News 24 is a purely news channel, shareholder of Gazeta Shqiptare newspaper, Radio Rash, and Balkanweb portal. You can see us at youtube: News24 Albani Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Rrahmani i emocinuar: Gjyqtari na shkatërroi, penalltia nuk ishte real Albeu.com - Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003 Lajmi fundit. 4.6K likes. Informohuni me lajmet e fundit nga vendi dhe bota Lajmi i Fundit/ Joe Biden fiton zgjedhjet në SHBA . Publikuar më 07.11.2020 nga erjon dervishi. Joe Biden ka fituar garën për t'u bërë presidenti i ardhshëm i SHBA, duke mundur Donald Trump pas një numërimi të votave pas zgjedhjeve të së martës

Duka: Nuk e pranojmë humbjen me Italinë dhe Spanjën

Lajmi i fundit: Arrestohen Frashër Krasniqi dhe Zgjim Hyseni . Lajme Gazeta Express 16/10/2020 16:48. Janë arrestuar dy zyrtarët e PSD'së, Zgjim Hyseni dhe Frashër Krasniqi, raporton Gazeta Express. Anëtari i PSD-së, Frashër Krasniqi është arrestuar nga Policia gjatë një aksioni që ky subjekt kanë mbjatur në kryeqytet Lajmi i Fundit, Skopje. 16K likes. Portali Lajmi i Fundit ju sjell Lajme nga Vend,Rajoni dhe Bot Një lëkundje e tokës ka ndodhur në këto momente në Prishtinë, shkruan gazeta Kosova Sot Online. Tërmet me magnitudë 2.1 shkallë të Rihterit, ka goditur 11 metra në jugperëndim të Prishtinës, në Kosovë, para 20 minutash, shkruan faqja për regjistrimin e tërmeteve Lajmi i fundit/ Presidenti Hashim Thaçi është nisur urgjent për në Washington! Publikuar më 08.10.2020 nga erjon dervishi. Presidenti Hashim Thaçi ka udhëtuar për në Washington, raporton Gazeta Express. Pas disa muajve izolim, presidenti i vendit u është rikthyer vizitave zyrtare LAJMET E FUNDIT. 00:00. VIDEO/ Pësojmë golin e vitit, por Shqipëria bind me kazakët dhe ka shanse për vendin e par.

Ora New

Donald Trump është ankuar se një ndryshim rregulli për të ndalur mikrofonët për një pjesë të debatit të tij të fundit televiziv me Joe Biden është shumë i padrejtë dhe kundërshton temat e zgjedhura nga moderatori, shkruan The Guardian, transmeton lajmi.net Instituti Kombëtar i Shëndetsisë Publike të Kosovës ka publikuar rastet me koronavirus në vendin tonë, shkruan GazetaBlic. Në 24 orëshin e fundit janë testuar1058 mostra ku prej tyre 284 janë rastëe pozitive, dhe 72 kanë gjetur shërimin. Postimi i plotë: 72 TË SHËRUAR DHE 284 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin [

Albanian News24 sjell për lexuesit lajme në gjuhën shqipe në kohë reale, për të gjitha zhvillimet në vend, rajon dhe botë News 24 është një televizion privat qëtransmeton informacione të ndryshme në 24 orë. News 24 lajme është edicioni informativ që i dedikohet çdo orëlajmeve më të rëndësishëm të ditës.Ngjarjet më të mëdha të ditës transmetohennë news 24 lajme ku natyrisht vëmendjemë të madhe marrin ngjarjet që kanë shkaktuar më tepër bujë, apo lajmetekskluzive të ditës

www.oranews.t Dy nga lajmet e fundit sportive news24 janë këto: Roma godet në minutën e fundit, vijnë Kalinic dhe Mkhitaryan, thuhet në lajmet e fundit news24. Pasi dështoi shpesh herë në tratativat e merkatos së verës, Roma godet me dy blerje të rëndësishme në ditën e fundit LAjmet e fundit nga Balkanweb ose News 24 Live Shiko lajmet e fundit News 24 live online, ne video . Shikoni lajmin e fundit news 24 ne internet live. News 24 video lajm Lajmet ora news 24, Lajmet njuz 24 online live LAjmet e fundit nga Balkanweb ose news 24. Shiko Lajmi i fundit nga Televizione te tjera Shqipare ket Aplikacioni Lajmi Fundit ju mundëson që të lexoni jo vetem artikujt më të fundit nga Shqipëria, por dhe një përmbledhje të gjithë mediave online. I thjeshtë dhe kompakt. Kërkim i shpejtë për çdo artikull. Ruajtja e lajmeve të preferuara. Ndarja në bazë të portaleve online dhe kategorisë

Lajmet e fundit në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe botë

Lajmi i Fundit ju sjell në kohë reale lajme nga Rajoni dhe Bota, lajme te perditesuara dhe te besueshme. E themeluar në Qershor të vitit 2009, duke pasur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë portali i të gjithë shqiptarëve përmes: informimit, argëtimit dhe edukim Evropa shtrëngon masat. Bllokimet pritet të mos hiqen edhe pas vitit të ri 23:19 15/11/202

Lajmet e fundit Shqip - Telegraf

Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB Zëri sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Zërit Shqipëri - lajmet e fundit ne albeu.com. Mobile Video Live TV Kuizi 15/11/2020 Moti: Tiranë 13° C. Home; Lajme. Shqipëri; Kosov. GotaNews.TV është media online më e klikuar dhe inovative në tregun mbarë shqiptarë. E orientuar ekskluzivisht në botën e lajmeve të aktualitetit nga vendi dhe bota ku përfshihen lajmet e fundit nga politika, ekonomia, kultura, lifestyle etj

News 24 albania lajmet e fundit - YouTub

Lajmi fundit/ Gjendet i pajetë një person në Elbasan. 28 Tetor, 2020. 0. Facebook. Twitter. Pinterest. WhatsApp. Një person i pajetë është gjetur mëngjesin e kësaj të mërkure në Elbasan. Ai është identifikuar si Rasim Sinani 50-vje. Lajme. Gjakovë: Një 17-vjeçar i jep fund jetës së tij. 13 persona të prekur me COVID-19 kanë vdekur në 24 orët e fundit. Numri i të vdekurve nga SARS CoV-2 në Kosovë ka shkuar në 822. Sipas të dhënave të... 15/11/2020. 15 vjeçari që vdiq tragjikisht në Zvicër vinte nga Malisheva

Lajmet e fundit nga Struga Lajm, bota sot, sporti shqiptar, kosova e shëndetësia. Informohu i pari, lajme shqip dhe gazeta shqip online dhe horoskopi dito Lajmi.net Klan Kosova RTV 21 RTK Ekonomia Online Zëri Kanal 10 IndeksOnline Gazeta Blic Gazeta Sinjali Albinfo.ch Deutsche Welle Zëri i Amerikës Epoka e Re Insajderi Front Online Botapress Kosova Sot Kosovalive360 Prishtina Insight (EN) Showbiz Kosovarja Prive Anabel Sport SuperSport Borozani TeleSport: Shqipëri Vizion Plus BalkanWeb Top. Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Mitrovicës dhe diplomacitë kosovare e serbe gjatë mëngjesit të ditës së sotme, pasi në pjesën veriore të qytetit, është ekzekutuar me armë zjarri politikani serb Oliver Ivanoviç. Politikani i njohur i serbëve të Kosovës dhe lideri i iniciativës Liri, Demokraci, Drejtësi është qëlluar me tre plumba nga [ LAJMI I FUNDIT/ Shoqërohet në p0licl deputeti i PD-së, Kastriot Islami. Get link; Facebook; Twitter; Pinterest; Email; Other Apps; November 14, 2020 Lojërat kanë marrë fund, pasi ditën e sotme p0licla ka ndaluar në rrugë deputetin e Partisë Demokratike, Kastriot Islami

Dëshmia e ish-shefit të Zbulimit: Si i stërvita në Zall-Herr në '71-in, 30 ushtarët e Jaser Arafatit Hakmarrja e Mehmet Shehut: 31 mirditorë do ekzekutohen urgjent, shoku Enver mirato vrasjet RRËFIMI/ Babain e dënuan 101 vite burg për një votë Dorëzimi i Selanikut nga gjenerali shqiptar: I mirë për grekët, i keq për bullgarët, tradhtar për osmanët Ky është tradhtari. Home Tag lajmi i fundit. Tag: lajmi i fundit. KRYESORE. VIDEO/ Edicioni i lajmeve në Koha Jon. Informohuni të parët mbi lajmet dhe ngjarjet më të fundit nga Maqedonia të sjellura për ju nga InfoShqip.com. 990 raste të reja me Covid-19 në RMV. 18:01 / 15.11.2020. 0. MSH ka njoftuar se në 24 orët e fundit nga 2655 teste të kryera janë shënuar 990 raste të reja me covid 19 Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia Faqja zyrtare në Facebook e portalit informativ Telegrafi Maqedoni. Lajmet e fundit nga Maqedonia, Shqipëria, Kosova dhe Bota

STAR PLUS TV, RRUGA KOLË IDROMENO PRANË HOTEL COLOSSEO SHKODËR, AL REDAKSIA: 069 70 21 821 - info@starplus-tv.com MARKETING: 069 60 95 654 - marketing@starplus-tv.co FOTO: Qeverisin një popull që është mësuar ta mbyllë njërin sy për veset e tyre. 22 portrete të rralla liderësh shqiptarë në vitet '30 sipas një ambasadori 63 12:12, 14.Nov 2020 Ky është një cikël dokumentesh i botuar nga gazeta DITA, shkëputur nga një raport i gjatë i ambasadorit anglez në Shqipëri, Sir Andrew Ryan, drejtuar ministrit të Jashtëm Viskontit. Pak minuta më parë janë regjistruar dridhje të tokës në kryeqytet. Tërmet, ka mundësi të jetë ndier dy minuta më parë në Prishtinë, Kosovë, shkruan faqja për regjistrimin e tërmeteve. Sipas të njejtës faqe, edhe dje në vend është regjistruar një tërmet me magnitudë 2.1 shkallë të Rihterit. #Earthquake (#tërmet) possibly felt 2 min ago [

Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art

Lajmet e fundit nga bota dhe të gjitha ngjarjet që ndodhin nëpër botë mund ti lexoni të parët tek InfoShqip.co Tag: balkanweb lajmet e fundit. Mori peng maqedonasin për borxhin, pranga 47-vjeçarit. by lajmi i fundit. April 26, 2019. 0 . Musa Ulqini i ftuar në studion e lajmeve në News 24, ka komentuar protestat e I bashkohet këshillit bashkiak Fier si e LSI por kalon me PS. by lajmi i fundit Lajmi i fundit tek në!.. Qytetar të dashur të republikes së Kosoves Gazeta ABC do të ju informoj çdo her për më të fundit sa i përket pandemis COVID-19 Lajmet e fundit . Tubim mbështetjeje për Trumpin në Uashington Mbi një mijë të infektuar me koronavirus në Maqedoninë e V. Në Serbi numër rekord i rasteve të reja me COVID-19 Më shumë lajme. Përzgjedhja juaj 1 Kush po i mbron ish-pjesëtarët e UÇK-së?

Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Lajme LAJMI I FUNDIT: Dështon votimi i Projektligjit për Rimëkëmbjen Ekonomike në komision. 11/02/2020 15:14 nga: Gazeta Blic. Komisioni për të Drejtat dhe Interesat e Komuniteteve dhe Kthim nuk ka arritur që të votojë Projektligjin për Rimëkëmbjen Ekonomike 1318 TESTIME, 91 TË SHËRUAR DHE 337 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.318 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, prej të cilëve rezultojnë 337 raste pozitive. Brenda 24 orëve [ Lajmet e fundit. Lajme minutë pas minute nga të gjitha mediat shqiptare. Lexoni të rejat e momenteve të fundit në një vend të vetëm 28 Prill 2020 LAJME, Lajmi Fundit, Vendi 173 Një gomisteri në rrugën Ali Demi është përfshirë nga flakët paraditen e sotme. Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje

Lajmi i Fundit

Lajmi i fundit: Presidenti Thaçi është nisur në Uashington Presidenti Hashim Thaçi është nisur në Uashington. Pasi ishte kthyer në gjysmë të rrugës në qershor, Presidenti Thaçi është nisur tash në Shtetet e Bashkuara të Amerikës LAJMI FUNDIT/ Aksident tjetër i rëndë në autostradën Tetovë - Gostivar. October 21, 2020. Advertisment. Para pak çastesh edhe një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tetovë-Gostivar, edhe ky aksident ka ndodhur në afërsi të vendit ku ndodhi aksidenti i parë i sotëm Lajmi i fundit: 1318 testime, 91 të shëruar dhe 337 raste me COVID-19. A.P / 01 nëntor 2020 - 15:01; Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.318 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, prej. Lajmet E Fundit, Tirana, Albania. 52,910 likes · 307 talking about this. www.news-al.co

Video: Lajmi i fundit news24 live

Lajmi i fundit: Presidenti Thaçi është nisur për në Uashington. E.K / 08 tetor 2020 - 15:07; Presidenti Hashim Thaçi është nisur në Uashington. Në qershor i ka rënë të kthehet në gjysmë të rrugës, e sot Presidenti Thaçi është nisur pa paralajmërim për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës LAJMI I FUNDIT: Dy të plagosur në Pej Njëzet persona të ndaluar dhe katër në paraburgim gjatë 24 orëve të fundit Kronika November 13, 2020. Shkoi për të vizituar vajzën e tij, ish-bashkëshortja e ther me thik. Lajmi i fundit për tërheqjen 10%-shin nga Trusti Ministrja e Financave nga radhët e Lidhjes Demokratike Hykmete Bajrami ka folur rreth projektligjit për Rimëkëmbje Ekonomike, i cili pesë herë deri më tash ka dështuar të votohet në Kuvend Lajmet e fundit nga sporti. Shpërndaje: Vildan Tufi, trajneri shkodran i mirënjohur i atletikës, është ndarë nga jeta në moshën 75-vjeçare. Profesori dhe atleti i mirënjohur vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe fatkeqësisht nuk ka fituar dot betejën

Lubonja: Rama është keq me sondazhet, ndaj kërk - SyriRrëfehet anglezi që ndihmoi kosovarët: Kanë përjetuarVjet e sollëm me urgjencë në spitalFOTO/ Vijat, trendi që nuk vdes kurrë, i përqaf - Syri
 • Would i lie to you season 9.
 • Citykyrkan stockholm stockholm.
 • Frågor inför gymnasievalet.
 • Antenn biltvätt.
 • Mura yttervägg.
 • Aidaväv färgad.
 • So wurde ich trading millionär.
 • Norge tromso.
 • Francesco testi padre.
 • Zara playa del carmen.
 • Hotell dialog.
 • Inställning engelska.
 • Sveriges befolkning cd.
 • Kända personer som kommer från skåne.
 • Upptäcka dolda kameror.
 • För lite magsyra omeprazol.
 • Win a girl over text.
 • Baras bar.
 • Bo widerberg son.
 • Hållbara relationer förskolan.
 • Schoolsoft vittra.
 • Järnväg gotland.
 • Volvo pv 544 v12.
 • Monica braithwaite rajad fenty.
 • Norges rikaste personer 2017.
 • Acne aestivalis behandling.
 • Biryani irak.
 • Shoes on a line.
 • Labrador retriever.
 • Hur mycket förlorar man på en karensdag.
 • Tinder logga in.
 • Brand store outlet.
 • Oscar pistorius flashback.
 • Empathic.
 • Ikea floalt hue.
 • Nationella prov svenska 3.
 • Dålig lukt golvbrunn källare.
 • New sweden.
 • Have you ever seen the rain piano.
 • Trådlös termostat till vattenburen golvvärme.
 • Nackdelar med eu.